Chelsea i Man Utd gotowe wyłożyć krocie na reprezentanta Holandii

Frenkie de Jong
fot. PressFocus Na zdjęciu: Frenkie de Jong

Chelsea i Man Utd to dwa kluby wyrażający największe zainteresowanie pozyskaniem Frenkie de Jonga. Przedstawiciele obu ekip są gotowi wyłożyć na transakcję z udziałem Holendra mniej więcej 80 milionów euro. Sam zawodnik chce jednak zostać z FC Barcelonie.

  • Cały czas nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość Frenkie de Jonga
  • Diario Sport twierdzi, że wciąż w gotowości są Chelsea i Man utd
  • Holender niechętnie podchodzi do tematu zmiany klubu

De Jong zmieni klub?

Chelsea i Man Utd nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w kontekście wzmocnień w trakcie trwającego okna transferowego. Jednym z głównych celów dla obu klubów jest Frenkie de Jong.

Diario Sport podaje, że klub z Londynu do końca sesji transferowej będzie szukał możliwości, aby sfinalizować transfer z udziałem reprezentanta Holandii. Okazuje się jednak, że na dzisiaj de Jong i jego menedżer odmawiają negocjacji w sprawie zmiany klubu, domagając się jednocześnie od Barcy spłacenia zaległości finansowych.

Zobacz także:

25-letni pomocnik trafił do Barcelony w 2019 roku z Ajaxu za ponad 80 milionów euro. De Jong związał się z Katalończykami kontraktem do końca czerwca 2026 roku. Jak na razie w koszulce hiszpańskiej ekipy piłkarz wystąpił łącznie w 141 meczach, notując w nich 13 trafień.

W pierwszym spotkaniu nowej kampanii La Liga holenderski pomocnik spędził na boisku 30 minut w boju przeciwko Rayo Vallecano. Barca zremisowała w tym meczu 0:0.

Czytaj więcej: Man Utd zainteresowany pomocnikiem Realu

Komentarze