Zawodnik z listy życzeń Barcelony wyceniony. Dojdzie do transferu już w styczniu?

Tottenham wycenił już Giovaniego Lo Celso. "Koguty" oczekują 15 milionów euro za argentyńskiego pomocnika, który znajduje się na celowniku FC Barcelony oraz Realu Betis - donosi hiszpańska "Marca".

Giovani Lo Celso
Obserwuj nas w
IMAGO / Pressinphoto Na zdjęciu: Giovani Lo Celso
  • Tottenham oczekuje za Giovaniego Lo Celso 15 milionów euro
  • Argentyńczyk jest celem transferowym Barcelony oraz Betisu
  • 27-latek już zimą może zmienić barwy klubowe

Tottenham wycenił Giovaniego Lo Celso

Jak donosi hiszpańska “Marca”, Tottenham Hotspur wycenił już Giovaniego Lo Celso. Argentyński pomocnik może opuścić drużynę już w styczniowym okienku transferowym, bowiem znajduje się na wąskiej liście życzeń FC Barcelony oraz Realu Betis.

Mistrzowie Hiszpanii już latem próbowali sprowadzić do zespołu Giovaniego Lo Celso. Jednak “Duma Katalonii” nie potrafiła uzgodnić warunków jego przeprowadzki z Tottenhamem. Później sprawy pokomplikowały się dla Barcy, bowiem do gry o 27-latka włączyło się Napoli, które było gotowe przebić ich ofertę. Ostatecznie jednak Argentyńczyk został w Londynie.

Giovani Lo Celso w obecnie trwającym sezonie pojawił się dwukrotnie na boisku w koszulce “Kogutów”. Jednak jego pobyt na placu gry trwał zaledwie godzinę. Ante Postecoglou, szkoleniowiec Spurs, jasno poinformował zawodnika, że nie widnieje w planach drużyny.

Sprawdź także: Zawodnik Man Utd w ogniu krytyki. “On zwalnia grę”

Komentarze