BVB nadal czeka na oferty za Bellinghama. “Nie mamy nic na stole”

Borussia Dortmund nie otrzymała jeszcze żadnych ofert za Jude'a Bellinghama, powiedział dyrektor sportowy BVB Sebastian Kehl.

Jude Bellingham
IMAGO / Rivierfoto Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Bellingham po sezonie opuści Borussię Dortmund
  • Anglik łączony jest z transferem do Realu Madryt
  • Kehl przyznaje, że jak dotąd BVB nie otrzymało żadnej oferty

BVB wciąż bez ofert za Bellinghama

Real Madryt uczynił Bellinghama swoim głównym celem transferowym na lato, a Manchester City również wykazuje konkretne zainteresowanie reprezentantem Anglii. The Athletic poinformował na początku tego miesiąca, że Królewscy są faworytem w wyścigu po gwiazdę Borussii Dortmund, a sam zawodnik również preferuje przenosiny do stolicy Hiszpanii.

Jednak Sebastian Kehl upiera się, że BVB nie otrzymało jeszcze żadnej oferty za Bellinghama. – Oczywiście krążą plotki, ale nic nie jest na stole. Nie mamy żadnych ofert. Wszyscy koncentrujemy się na sobocie i walce o mistrzowski tytuł. Jestem pewien, że Jude nie myśli o niczym innym – przyznał dyrektor sportowy Borussii.

BVB oczekuje za swoją gwiazdę około 150 mln euro. Real Madryt jest gotowy na taki wydatek chcąc uczynić Bellinghama piłkarzem, wokół którego będzie budowana przyszłość klubu.

Bellingham był wyróżniającym się zawodnikiem Dortmundu w tej kampanii, strzelając 14 bramek w 42 występach we wszystkich rozgrywkach.

Zobacz również: Hitowy transfer wewnątrz Bundesligi? Lipsk obserwuje znakomitego pomocnika

Komentarze