Mathijs De Ligt
Mathijs De Ligt fot. Grzegorz Wajda

Buffon i De Ligt już bardzo blisko Juve

Według najnowszych doniesień włoskich mediów bardzo bliscy dołączenia do Juventusu FC są Matthijs De Ligt oraz Gianluigi Buffon. Informacje w tej sprawie podali Gianluka Di Marzio i Fabrizio Romani.

Czytaj dalej…

Klub z Piemontu uzgodnił już warunki indywidualnej umowy z holenderskim defensorem, natomiast aktualnie Juventus czeka aż AFC Ajax oficjalnie zgodzi się na sprzedaż swojego piłkarza za 75 milionów euro. Gdy tylko to nastąpi, to będzie miała miejsce finalizacja transakcji z udziałem 19-latka.

Tymczasem w przypadku byłego reprezentanta Włoch sytuacja wygląda tak, że ma on parafować z Juventusem roczną umowę. Tym samym wszystko wskazuje na to, że szeregi Starej Damy pożegna Mattia Perin, który może trafić do jednego z klubów z Portugalii. Bramkarz znajduje się na celowniku Benfiki Lizbona i FC Port.

Ciekawe wieści napływają również w sprawie Luki Pellegriniego, który dołączył do Juve w niedzielę. Niewykluczone, że 21-latek zostanie wypożyczony na rok do Cagliari Calcio, aby zyskać doświadczenie gry w pierwszym zespole, sugeruje włoski dziennikarz w osobie Di Marzio.Komentarze