Były stoper Jagiellonii wylądował we wrocławskiej okręgówce

Błażej Augustyn w połowie stycznia za porozumieniem stron rozstał się z Wieczystą Kraków. Środkowy obrońca zdecydował się na dołączenie do WKS-u Wierzbice z wrocławskiej okręgówki.

Błażej Augustyn
PressFocus Na zdjęciu: Błażej Augustyn
  • Błażej Augustyn znalazł nowy klub
  • Stoper zaskoczył swoją decyzją
  • 35-latek zagra dla WKS-u Wierzbice

Bomba transferowa we wrocławskiej okręgówce, Augustyn trafił do WKS-u Wierzbice

WKS Wierzbice za pośrednictwem swojej strony na Facebooku pochwalił się transferem Błażeja Augustyna. Środkowy obrońca ostatnio pozostawał bez klubu po tym, jak rozstał się z Wieczystą Kraków. 35-latek zdecydował się na dołączenie do zespołu z wrocławskiej klasy okręgowej.

To dla nas ogromna satysfakcja i zaszczyt, że taki piłkarz będzie ubierał naszą koszulkę, również dla naszych zawodników to super sprawa, że będą mogli zbierać niezbędne doświadczenie boiskowe od wieloletniego weterana polskich, jak i zagranicznych boisk – czytamy na profilu WKS-u Wierzbice.

Błażej Augustyn to bardzo doświadczony piłkarz, który w swoim CV posiada takie ekipy jak Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze, Catania Calcio, Ascoli Calcio czy Heart of Midlothian.

Warto zaznaczyć, że 35-letni defensor pochodzi ze Strzelina w województwie dolnośląskim, co mogło mieć wpływ na jego decyzję o dołączeniu do drużyny z Wierzbic, która zajmuje 8. miejsce w tabeli.

  • Czytaj więcej:
UEFA wyróżniła zawodnika Lecha, może zostać piłkarzem tygodnia
Antonio Milić

Antonio Milić walczy o tytuł zawodnika tygodnia w Lidze Konferencji UEFA podała nazwiska czterech piłkarzy, którzy zostali nominowani do nagrody zawodnika tygodnia w Lidze Konferencji. Wśród nich znalazł się stoper Lecha Poznań – Antonio Milić. 29-letni Chorwat był jednym z najlepszych graczy Kolejorza we wczorajszym spotkaniu z Djurgardens. Podopieczni Johna van den Broma na własnym

Czytaj dalej…

Komentarze