Bayern Monachium zainteresowany obrońcą Chelsea

Według SportBild, Bayern Monachium może podjąć próbę podpisania kontraktu z obrońcą Chelsea Trevohem Chalobahem już w styczniu. Bayern przez obecne problemy kadrowe będzie szukał dalszych wzmocnień w defensywie .

Trevoh Chalobah
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Trevoh Chalobah
  • Bayern monitoruje sytuację obrońcy Chelsea Trevoha Chalobaha
  • Zawodnik obecnie jest kontuzjowany
  • Bayern musi szukać obrońców ze względu na kontuzje w zespole

Trevoh Chalobah będzie szukał klubu, który będzie w stanie zagwarantować mu regularną grę. Zawodnik w obecnym sezonie nie wystąpił w żadnym meczu Premier League, ze względu na swoją kontuzję. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Niemczech w przyszłym roku, 24-latek chce łapać jak najwięcej minut, żeby osiągnąć formę, która zagwarantuje mu dostanie się do kadry Anglii.

Główny trener Bayernu Monachium, Thomas Tuchel zna obrońcę z czasów, gdy trenował The Blues, a nawet chciał go pozyskać latem zeszłego roku. Zawodnik nie będzie tani i mówi się, że mistrzowie Niemiec będą musieli za niego zapłacić nawet 30 milionów euro. Zarząd Bayernu będzie musiał sięgnąć głęboko do kieszeni ponieważ pilnie potrzebują środkowych obrońców. Obecnie jedynymi dostępnymi środkowymi obrońcami są Matthijs de Ligt (kontuzja kolana), Dayot Upamecano (kontuzja uda) i Kim Min-jae. 

Komentarze