Barcelona nie odpuszcza. Wraca po reprezentanta Hiszpanii

FC Barcelona w dalszym ciągu celuje w transfer Martina Zubimendiego. W kontrakcie zawodnika Realu Dociedad widnieje klauzula wykupu o wartości 60 milionów euro - przekazuje "Sport".

Martin Zubimendi
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Martin Zubimendi
  • Barcelona nadal marzy o Martinie Zubimendim
  • Klauzula wykupu reprezentanta Hiszpanii wynosi aż 60 milionów euro
  • “Duma Katalonii” już latem chciała sprowadzić piłkarza z Realu Sociedad

Martin Zubimendi na celowniku Barcelony

W najbliższym czasie FC Barcelona może dokonać wzmocnienia na pozycji defensywnego pomocnika. W kręgu zainteresowań “Dumy Katalonii” wciąż znajduje się Martin Zubimendi. Jeśli mistrzowie Hiszpanii chcą sprowadzić 24-latka, to będą musieli sięgnąć głęboko do portfela. Klauzula wykupu piłkarza z Realu Sociedad wynosi aż 60 milionów euro.

POLECAMY TAKŻE

Drużyna Xaviego Hernandeza ma dość spory problem z obsadą wcześniej wspomnianej pozycji. Oriol Romeu nie jest w stanie wejść w buty Sergio Busquetsa. 32-latek głównie zawodzi, dlatego Barcelona chciałaby jak najszybciej sprowadzić klasowego defensywnego pomocnika. A Martin Zubimendi już latem znajdował się w ich kręgu zainteresowań.

Reprezentant Hiszpanii w obecnie trwającej kampanii rozegrał 18 spotkań w koszulce Realu Sociedad. W tym czasie udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców. Do tego zanotował także jedną asystę.

Sprawdź także: Xavi znów jest komplementowany. Osobistości doceniają jego pracę

Komentarze