Bale zaoferowany ligowemu średniakowi

Gareth Bale
PressFocus Na zdjęciu: Gareth Bale

Angel Torres, ujawnił, że agent Garetha Bale’a zaoferował Walijczyka Getafe. Prezes klubu podczas prezentacji nowych koszulek w odpowiedzi na pytanie dziennikarza przyznał, że możliwość podpisania kontraktu z byłym już napastnikiem Realu Madryt zostanie przeanalizowana wewnątrz klubu.

  • Gareth Bale został zaoferowany Getafe, informuje Marca
  • Potwierdził to prezes klubu Angel Torres
  • Marca uważa, że transfer Bale jest realny bowiem Walijczyk chce pozostać w Madrycie

Zaskakujący wybór Garetha Bale’a

– Zaledwie kilkadziesiąt minut temu rozmawiałem z agentem Garetha Bale’a. Gracz został nam zaoferowany. Musimy się temu przyjrzeć wraz ze sztabem trenerskim oraz zarządem i przeanalizować ten ruch – stwierdził Angel Torres.

We wtorek prezydent Getafe został zauważony w kompleksie treningowym Realu Madryt w Valdebebas i zaczęły pojawiać się pogłoski o potencjalnych próbach pozyskania piłkarzy, którzy nie przebili się w zespole Królewskich. Jednymi z nich mieliby być Luka Jović oraz Mariano Diaz.

Wydaje się jednak, że Bale to coś więcej niż tylko plotka i istnieje realna możliwość, że Getafe może być dla niego opcją na przyszły sezon. Mówi się, że 32-latek chciałby pozostać w Madrycie przed mundialem w Katarze, który zostanie rozegrany w listopadzie i grudniu tego roku, informuje Marca.

Sam Bale, który będzie wolnym agentem, gdy jego kontrakt z Realem Madryt wygaśnie pod koniec miesiąca, powiedział, że otrzymał wiele ofert. Getafe może więc stanąć w obliczu sporej konkurencji, jeśli będą kontynuować starania o zakontraktowanie Walijczyka.

Miniony sezon Primera Division Getafe skończyło na piętnastym miejscu w ligowej tabeli, mając jednak tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową.

Zobacz również: Bale po wywalczeniu awansu: muszę trochę przełożyć emeryturę

Komentarze

Na temat “Bale zaoferowany ligowemu średniakowi