Atletico dołączyło do wyścigu o obrońcę AC Milanu

Manchester United poznał już oczekiwania finansowe AC Milanu względem ewentualnego transferu Theo Hernandeza. Gianluca Di Marzio przekazał, że do walki o reprezentanta Francji chce się włączyć również Atletico Madryt.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
Imago/Marco Caniero Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Theo Hernandez znalazł się na listach życzeń Manchesteru United i Atletico Madryt
  • AC Milan oczekuje za Francuza kwoty 80 milionów euro
  • Rojiblancos postarają się obniżyć jego cenę – taki wydatek przekracza ich możliwości finansowe

Transfer Theo Hernandeza marzeniem Atletico

AC Milan postrzega Theo Hernandeza za jednego ze swoich najważniejszych zawodników. Z tego względu nie zamierza rozstawać się z nim w nawet w przypadku pojawienia się konkretnych ofert. Takowe mogą nadejść już za chwilę, bo parol na zawodnika zagiął Manchester United.

Rossoneri dali do zrozumienia, że nie sprzedadzą lewego obrońcy za mniej niż 80 milionów euro. Czerwone Diabły to nie jedyny zespół, który zgłosił się po 25-latka. Gianluca Di Marzio przekazał, że również Atletico Madryt wysłało zapytanie o transfer obrońcy.

Diego Simeone chciałby wzmocnić lewą stronę obrony i postrzega Theo Hernandeza za znakomitego kandydata do tego. Kwota 80 milionów euro przekracza jednak finansowe możliwości Rojiblancos. Atletico postara się obniżyć cenę za Francuza, a jeśli się to nie uda, zrezygnuje z prób pozyskania go.

Czytaj też: Choroba daje się we znaki. Luis Suarez rozważa zakończenie kariery

Komentarze