Arkadiusz Reca z dwoma ofertami, waży się przyszłość Polaka

Arkadiusz Reca
Arkadiusz Reca fot. PressFocus

Arkadiusz Reca może niebawem zmienić barwy klubowe. Reprezentant Polski znalazł się na celowniku dwóch klubów. Le10Sport podaje, że Polak jest w kręgu zainteresowania jednej z ekip z Ligue 1.

  • Arkadiusz Reca może niebawem zmienić pracodawcę
  • Reprezentant Polski znajduje się na celowniku dwóch klubów, w tym jednego z Ligue 1
  • Le10Sport przekazało informacje na temat zainteresowania zawodnikiem ze strony jednek z ekip z Francji

Reca na Euro nie pojechał, a i tak budzi zainteresowanie

Arkadiusz Reca ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Crotone. 14-krotny reprezentant Polski po zakończeniu kampanii 2020/2021 wrócił jednak do Atalanty, z którą ma umowę ważną do końca czerwca przyszłego roku.

Wygląda jednak na to, że w kolejnym sezonie polski piłkarz nie będzie bronił barw ekipy Gian Piero Gasperiniego. Trzecia drużyna poprzedniej kampanii w Serie A jest otwarta na sprzedaż Recy. 26-latek znajduje się na celowniku dwóch klubów.

O polskiego zawodnika zabiega przede wszystkim Spezia Calcio, której trenerem jest Thiago Motta. Ostatnio natomiast pojawiły się doniesienia, że Reca może kontynuować swoją karierę we Francji. Lewy pomocnik znalazł się na radarze Strasbourga, którego barwy w przeszłości reprezentował Dominika Furman.

Wydaje się jednak, że Reca jest chętny na to, aby nadal grać w Serie A. Tym samym bardziej realny scenariusz dotyczący przyszłości Polaka pozwala przypuszczać, że ten jednak przystanie na warunki zaoferowane przez sterników klubu ze Stadio Alberto Picco.

Reca ma na swoim koncie 58 występów w lidze włoskiej, notując w nich dwa trafienia i dziewięć asyst. Urodzony w Chojnicach zawodnik trafił do Atalanty w 2018 roku z Wisły Płock za 3,7 miliona euro.

Czytaj więcej: Messi zagra z Ronaldo? Realny scenariusz już na sierpień

Komentarze