Obrońca jednak zostanie w Turynie, umowa zostanie przedłużona

Juventus zabiera się za sprawy kontraktowe związane ze swoimi zawodnikami. Po podpisaniu nowej umowy z Danilo, następny w kolejce ma być Alex Sandro.

Alex Sandro
PressFocus Na zdjęciu: Alex Sandro
  • Alex Sandro pozostanie na Allianz Stadium
  • Kontrakt Brazylijczyka będzie ważny o rok dłużej
  • Przypomnijmy, że ostatnio nową umowę podpisał także Danilo

Juventus ufa Brazylijczykom, nowe kontrakty Danilo oraz Alexa Sandro

Alex Sandro nie jest już tym samym zawodnikiem co kilka lat temu, ale mimo wszystko Juventus przedłuży kontrakt Brazylijczyka i postawi na niego również w przyszłym sezonie, ponieważ nie ma godnego następcy 32-latka. Umowa lewego obrońcy wygasa 30 czerwca, a Stara Dama posiada opcję przedłużenia kontraktu o kolejną kampanię.

Jak poinformowali Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio, klub z Turynu skorzysta z takiej możliwości. Co ciekawe, pod koniec 2022 roku media obiegła wieść, że 40-krotny reprezentant Canarinhos odejdzie z drużyny Bianconerich, lecz jak widać, włodarze Starej Damy zmienili zdanie.

Przypomnijmy, że ostatnio nową umowę z Juve parafował też inny Brazylijczyk – Danilo – który związał się z Bianconerimi do 30 czerwca 2025 roku.

Alex Sandro w 28 spotkaniach trwających rozgrywek zaliczył 2 asysty. Boczny defensor gra w Turynie od 2015 roku. Jego poprzednią ekipą było Porto.

  • Czytaj więcej:
Firmino pożądany przez włoskich gigantów
Roberto Firmino

Firmino spróbuje się w kolejnej czołowej lidze? Chcą go możni Serie A Wszystko wskazuje na to, że wspaniała kariera Roberto Firmino na Anfield Road zakończy się po ośmiu latach. Dziennikarze z Niemiec, Włoch i Anglii zgodnie przekazali w mijającym tygodniu, że reprezentant Brazylii nie zamierza pozostać w Liverpoolu. Jeszcze miesiąc temu przekaz znad Mersey był

Czytaj dalej…

Komentarze