Juventus bez gwiazd w meczu z Interem?

Włoskie media informują, że zarówno Angel Di Maria, jak i Federico Chiesa zaczną mecz z Interem Mediolan na ławce rezerwowych. Obaj nie są w optymalnej dyspozycji.

Juventus FC
PressFocus Na zdjęciu: Juventus FC
  • Inter zagra z Juventusem w hicie Serie A
  • Di Maria i Chiesa rozpoczną mecz na ławce rezerwowych
  • Początek spotkania o godzinie 20:45

Di Maria i Chiesa tylko na ławce rezerwowych

Angel Di Maria i Federico Chiesa ponownie zmagają się problemami zdrowotnymi. Argentyńczyk urazu doznał w pierwszym meczu Ligi Europy przeciwko Freiburgowi, natomiast Włoch ponownie narzeka na przemęczenie mięśni, co jest dość częstym przypadkiem w ostatnim czasie ze względu na powrót do gry po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

Włoskie media, w tym La Gazzetta dello Sport i Sky Sports, informują, że obaj nadal nie są w optymalnej dyspozycji i dzisiejszy hit Serie A przeciwko Interowi Mediolan rozpoczną ławce rezerwowych. Di Maria pozostawał poza grą w dwóch ostatnich meczach Juventusu i tym razem ponownie nie znajdzie się w wyjściowym składzie.

Podobnie, jak Federico Chiesa, który choć pojawił się na boisku w drugiej połowie rewanżowego meczu z Freiburgiem w czwartek wciąż narzeka na drobne problemy zdrowotne. Allegri natomiast nie będzie chciał ryzykować zdrowiem żadnego z tych zawodników.

Ponadto w niedzielnym spotkaniu nie zobaczymy Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski nie zdążył wyleczyć kontuzji i nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.

Przewidywany skład Juventusu na mecz z Interem: Szczęsny; Gatti, Bremer, Danilo; De Sciglio, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostić; Soule;, Vlahović

Komentarze