Złe wieści dla gwiazdy Sassuolo. Kontuzja torpeduje marzenia o wyjeździe na EURO

Domenico Berardi z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w 60. minucie meczu z Hellasem Werona. Pierwsze informacje o stanie zdrowia reprezentanta Włoch są druzgocące. Prawdopodobnie w związku z urazem 29-latek nie pojedzie na Mistrzostwa Europy.

Domenico Berardi
Obserwuj nas w
Imago / Marco Canoniero Na zdjęciu: Domenico Berardi
  • Domenico Berardi doznał kontuzji w meczu z Hellasem Werona
  • Gwiazda Sassuolo prawdopodobnie wypadnie z gry do końca sezonu
  • 29-latek z powodu kontuzji może opuścić nadchodzące Mistrzostwa Europy

Domenico Berardi nie pojedzie na Mistrzostwa Europy

Domenico Berardi po raz kolejny w tym sezonie doznał kontuzji. Włoch dopiero co wrócił do gry po poprzednim urazie, a w niedzielnym spotkaniu przeciwko Hellas Werona musiał opuścić plac gry w 60. minucie meczu, ponieważ nie był w stanie kontynuować gry. Z informacji dziennikarza Gianluki Di Marzio wynika, że 29-latek doznał zerwania ścięgna Achillesa.

Jeśli doniesienia włoskiego dziennikarza na temat kontuzji Berardi’ego się potwierdzą to piłkarz Sassuolo nie zagra już w tym sezonie. Co więcej, w takim wypadku reprezentant Włoch straci szansę wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Niemczech.

Berardi w tym sezonie wystąpił w 17 meczach w barwach Sassuolo, w których strzelił 9 bramek. W zespole Neroverdi gra od początku kariery, gdzie zasłużył na status legendy. Łącznie w zielono-czarnej koszulce zagrał 369 spotkań, w których strzelił 142 bramki.

Komentarze