Juventus zaczyna pracę nad nowym kontraktem dla gwiazdy. Grudzień ma być kluczowy

Dusan Vlahović znajduje się na liście życzeń kilku europejskich potęg. Juventus nie chce stracić kluczowego piłkarza, więc rozpoczyna negocjacje na temat przedłużenia kontraktu z Serbem.

Dusan Vlahovic
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: Dusan Vlahovic
  • Juventus zaproponuje nowy kontrakt serbskiemu napastnikowi
  • Dusan Vlahović przykuł uwagę kilku drużyn
  • Kontrakt snajpera wygasa w 2026 roku

Juventus rozpoczyna prace nad umową dla Vlahovicia

Dusan Vlahović jest niekwestionowaną gwiazdą turyńskiego zespołu. Mimo słabszej dyspozycji w tym sezonie Massimiliano Allegri wciąż uważa go za jednego z najważniejszych piłkarzy, wokół których chce budować przyszłość Juventusu. Ze względu na rosnące plotki transferowe o rzekomym odejściu Serba do innego klubu, władze “Starej Damy” podjęły decyzje o przedłużeniu kontraktu z reprezentantem Serbii. Obecna umowa wygasa latem 2026 roku. Nowy kontrakt ma związać Vlahovicia z Juventusem do 2028 roku oraz zapewnić mu podwyżkę wynagrodzenia.

Urodzony w Belgradzie snajper przeniósł się do Turynu zimą 2022 roku za ponad 80 milionów euro z Fiorentiny. Od tego czasu zagrał dla “Zebr” 74 mecze, w których strzelił 28 bramek oraz zanotował 7 asyst. Vlahović podczas ostatniego okienka transferowego łączony był z transferem do Premier League. Serba w swoich szeregach chcieli m.in. Manchester United, Chelsea oraz Arsenal.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze