Wymarzony kandydat na selekcjonera Niemców odpada z przyczyn naturalnych

Reprezentacja Niemiec jest w trakcie poszukiwania nowego selekcjonera po tym, jak zwolniony został Hans-Dieter Flick. Daily Mail przekonuje, że Juergen Klopp nie bierze pod uwagę przejęcia sterów nad drużyną narodową.

Juergen Klopp
fot. Imago / Martin Hoffmann Na zdjęciu: Juergen Klopp
  • Juergen Klopp według mediów był łączony z pracą w roli selekcjonera reprezentacji Niemiec
  • Daily Mail przekazał, że menedżer Liverpoolu na dzisiaj nie bierze pod uwagę pracy z drużyną narodową, szanując umowę z klubem
  • Aktualny kontrakt Niemca obowiązuje do 2026 roku

Juergen Klopp nie dla reprezentacji Niemiec

Reprezentacja Niemiec w przyszłym roku będzie gospodarzem europejskiego czempionatu. Tymczasem drużyna narodowa nie jest na razie gotowa na wielki piłkarski turniej.

Ostatnio Niemiecka Federacja Piłkarska podjęła decyzję o rozstaniu z Hansi-Dieterem Flickiem. Nie brakuje spekulacji, kto może zastąpić byłego trenera Bayernu Monachium. Jednym z kandydatów według mediów mógłby być Juergen Klopp.

Daily Mail podaje, że menedżer Liverpoolem nie wyklucza możliwości poprowadzenia reprezentacji Niemiec, ale jeszcze nie teraz. Tym samym w przypadku ewentualnej oferty, będzie musiał ją odrzucić, chcąc skupić się na pracy w klubie z Anfield Road.

Klopp ma zamiar szanować kontrakt, który go wiąże z Liverpoolem do 2026 roku. Wcześniej w mediach przekazano, że największe szanse na objęcie sterów nad reprezentacją Niemiec ma Julian Nagelsmann.

Czytaj więcej: Niemcy notują zjazd, a Bild odpalił giełdę nazwisk na następcę Flicka

Komentarze