Euro 2020

Pandev: To najlepsza reprezentacja Macedonii, w jakiej grałem

Macedonia Północna w przeszłości napsuła sporo krwi Włochom i Hiszpanom. Tymczasem dzisiaj wieczorem podopieczni Igora Angelovskiego zmierzą się z Polską. Pewny siebie był w trakcie konferencji prasowej przed tym starciem kapitan Czerwonych Lwów.

Czytaj dalej…

Macedonia Północna – Polska, przewidywany skład Biało-czerwonych >>

– Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Przygotowaliśmy się bardzo dobrze do zbliżających się meczów, chociaż wiemy, że czekają nas dwa trudne starcia. Na razie koncentrujemy się tylko na meczu z Polską. To spotkanie powinno wskazać nam kierunek w eliminacjach, w którym będziemy podążać. Stać nas na to, aby wywalczyć sobie awans na Euro 2020 – mówił Goran Pandev cytowany przez oficjalną stronę Macedońskiego Związku Piłki Nożnej.

– Zdajemy sobie sprawą z tego, jaką mocną drużyną są Polacy. Wierzymy jednak, że z pomocą naszych kibiców możemy osiągnąć satysfakcjonujący wynik. Mamy aktualnie dojrzałą drużynę. W moim odczucia to najlepsza reprezentacja Macedonii, w jakiej przyszło mi grać. Najbliższe nasze mecze pokażą jednak, jaka jest nasza siła – dodał zawodnik broniący na co dzień barw Genoi CFC.

Przypomnijmy, że Pandev zaliczył jak na razie w reprezentacji łącznie 91 spotkań, w których zdobył 31 bramek. Debiut w drużynie narodowej zawodnik zaliczył w czerwcu 2001 roku.


Komentarze