Kylian Mbappe pewny siebie. “Postaramy się o wygranie EURO”

Pewność siebie reprezentantów Francji wzrosło jeszcze po wysokim zwycięstwie nad Holandią w eliminacjach do EURO. Kylian Mbappe w rozmowie z mediami przyznał, że celem Trójkolorowych jest sięgnięcie po Mistrzostwo Europy.

Kylian Mbappe
Pressfocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Francja zaczęła eliminacje do EURO od wysokiej wygranej nad Holandią
  • Kylian Mbappe zdradził cele reprezentacji Francji na najbliższy czas
  • Trójkolorowi celują w zdobycie mistrzostwa Europy

Francja zmierza po awans i mistrzostwo Europy

Reprezentacja Francji gładko ograła Holandię w pierwszym meczu eliminacji do EURO. Podopieczni Didiera Deschampsa wygrali aż 4:0, a piłkarze wyglądali na wciąż nienasyconych. Biła od nich pewność siebie, którą emanował zwłaszcza Kylian Mbappe.

Gwiazdor Paris-Saint Germain w wywiadzie przyznał, że celem Francuzów jest wygrana na EURO. 

– To jasne, że na papierze, mówię z perspektywy ludzi przed telewizorami, jak oni patrzą na naszą kadrę to myślą sobie: jak oni mieliby tego nie wygrać? Nie mamy problemów z tym żeby mówić, że gramy w najlepszych klubach świata, mamy zawodników, którzy na swoich pozycjach są w gronie najlepszych na świecie. Teraz od nas zależy, żeby coś z tego ułożyć. Jest dużo zawodników, którzy odeszli, dlatego czas na zrobienie kroku do przodu i wygrywania kolejnych tytułów – stwierdził.

– Naszym podstawowym celem jest kwalifikacja na EURO, a potem oczywiście od nas będzie zależeć, czy postaramy się i wygramy to – dodał. 

U nas też: “To był wspaniały powrót po mistrzostwach świata”

Komentarze