Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Giggs: Pokazaliśmy wielką determinację

Walia wygrała u siebie ze Słowacją 1:0 w meczu Grupy E eliminacji mistrzostw Europy 2020. Ryan Giggs, selekcjoner gospodarzy, był bardzo zadowolony ze zdobycia kompletu punktów i zachowania czystego konta w defensywie.

Czytaj dalej…

– Starliśmy się bardzo uważać, bo niektóre drużyny zagrały już swoje mecze, a czuć było presję. Zagraliśmy jednak bardzo dobrze w końcówce i zdołaliśmy zachować czyste konto w obronie – powiedział Giggs w rozmowie z Sky Sports.

– W pierwszej połowie byliśmy bardzo dobrze zwarci. W drugiej odsłonie mieliśmy trochę szczęścia. Przed przerwą mogliśmy strzelić jeszcze przynajmniej jednego gola, ale niektóre akcje były fantastyczne. Pokazaliśmy wielką determinację – podkreślił.

– Mam świetną grupę starszych i młodszych zawodników. Chciałem, abyśmy nie stracili bramki. Mamy bowiem w drużynie wiele talentu, dlatego zawsze będziemy stwarzać sobie sytuacje – stwierdził.

Dla Walijczyków był to pierwszy mecz w eliminacjach do Euro 2020. W następnym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Chorwacją, która w dwóch spotkaniach zdobyła trzy punkty.

Komentarze