Euro 2020

Dzeko: Zasłużyliśmy na remis

Bośnia i Hercegowina przegrała we wtorkowym meczu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy z Włochami 1:2. Z takim faktem trudno było pogodzić się po zakończeniu spotkaniu Edinowi Dzeko, który przekonywał, że jego drużyna zasłużyła na remis.

Czytaj dalej…

– Szkoda, że losy meczu tak się potoczyły, że przegraliśmy. Mam wrażenie, że zasłużyliśmy na lepszy rezultat, a już na pewno w naszym zasięgu był remis. Faktem było jednak to, że w drugiej odsłonie Włosi zaprezentowali się o wiele lepiej, niż przed przerwą – mówił piłkarz grający na co dzień w Serie A.

– Mieliśmy okazje na to, aby strzelić drugiego gola po przerwie, mając sytuacje po kontrach, ale ich nie wykorzystaliśmy. Tymczasem rywal zdobył dwie bramki, które straciliśmy zbyt łatwo – dodał Dzeko.

– Nasza ostatnio porażka z Finlandią w żadnym stopniu nie przypominała też z Włochami. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach uda nam się odrobić straty, zaczniemy odnosić regularne zwycięstwa i wyjdziemy z grupy – kontynuował piłkarz.

W ostatnim czasie Dzeko przez media łączony był z przeprowadzką do Interu Mediolan. Zawodnik przekonuje natomiast, że aktualnie skupia się na wakacjach, nie ujawniając szczegółów na temat swojej przyszłości.

– Cały czas jestem piłkarz AS Romy. Wkrótce udam się na wakacje, w których trakcie będę się zastanawiał, co dalej. Niebawem wszystko powinno być jasne – skwitował piłkarz.

Komentarze