Piłkarze Juventusu
Piłkarze Juventusu fot. Grzegorz Wajda

Cancelo spokojny o stan zdrowia Ronaldo

Już w najbliższą środę bardzo ciekawie zapowiada się bój AFC Ajaxu z Juventuse FC. Tymczasem przed tym starciem Joao Cancelo przekonywał, że Crstiano Ronaldo robi wszystko, co w jego mocy, aby móc zagrać w tym starciu.

Czytaj dalej…

Kapitan reprezentacji Portugalii w ostatnim czasie był wyłączony z gry z powodu kontuzji kolana, które doznał w trakcie jednego z meczów w eliminacyjnych do mistrzostw Europy. Tymczasem jego rodak w wypowiedzi dla Sky Sport Italia stwierdził, że CR7 może zagrać w środowym boju.

– Czuję się dobrze, nie grałem w dwóch ostatnich meczach ze względu lekki uraz łydki – powiedział Cancelo, który sam nie wziął udziału w dwóch ostatnich bataliach w Serie A w szeregach Starej Damy.

– Jestem już jednak gotowy do gry i wierzę, że będzie mi dane wystąpić w Amsterdamie. Ronaldo również już trenował i jestem pewny, że zrobi wszystko, aby także zagrać w tym meczu – dodał Portugalczyk.

– Naprawdę wierzę, że CR7 znajdzie się w kadrze na spotkanie z Ajaxem. Na miejscu zobaczymy, czy zagra, czy nie. To już będzie zależało od decyzji trenera – zaznaczył Cancelo.


Komentarze