Wiadomo, kto zagra w bramce Legii w finale Pucharu Polski

Według portalu "Legia.Net" Kosta Runjaic podjął decyzję o tym, kto stanie w bramce Legii Warszawa w finałowym starciu z Rakowem Częstochowa. Decyzja zapadła w ostatniej chwili - do końca trwała bowiem narada w sztabie szkoleniowym.

Kacper Tobiasz - Legia Warszawa
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Tobiasz - Legia Warszawa
  • Kosta Runjaic podjął decyzję, kto będzie bronił dostępu do bramki Legii Warszawa
  • Wybór padał na Kacpra Tobiasza
  • Finał Pucharu Polski już dzisiaj na Stadionie Narodowym

Tobiasz zamiast Miszty

Już dzisiaj Legia Warszawa zmierzy się w finale Fortuna Pucharu Polski. Może to być jedyna okazja dla drużyny z Warszawy na zdobycie jakiegokolwiek trofeum w tym sezonie. Sytuacja w lidze wydaje się być już bowiem rozstrzygnięta, a mecz finałowy daje taką możliwość. Dla Kosty Runjaicia może to być najważniejszy mecz w trenerskiej karierze, o czym sam trener mówił przed meczem.

Teraz jednak szkoleniowiec warszawiaków musiał podjąć decyzję o tym, kto stanie w bramce Legii. Jak donosi portal “Legia.Net” decyzja zapadła w ostatniej chwili. W ostatnim tygodniu trenerzy przyglądali się mocno obu bramkarzom, rywalizacja toczyła się do samego końca. Brane pod uwagę były różne aspekty – od gry nogami po obronę rzutów karnych. Z naszych informacji wynika, że ostatecznie zdecydowano o tym, iż między słupkami stanie Tobiasz – pisze “Legia.Net”.

Jeśli tak się stanie, będzie to pierwszy mecz Kacpra Tobiasza w tej edycji Pucharu Polski. Dotychczas we wszystkich spotkaniach bronił Cezary Miszta, było to podyktowane m.in. wymogiem gry młodzieżowca.

Czytaj więcej: Łączona jedenastka finalistów Pucharu Polski. Spora przewaga Wojskowych

Komentarze