Jarosław Królewski pomaga choremu kibicowi Legii. Inicjatywa godna pochwały

Jarosław Królewski wystawił na licytację 5 biletów na finał Pucharu Polski. Zebrana kwota przeznaczona zostanie na pomoc dla Daniela Popowicza - chorego kibica Legii Warszawa. Aktualna cena wynosi już 6 tysięcy złotych.

Jarosław Królewski
Obserwuj nas w
PressFocus / Krzysztof Porębski Na zdjęciu: Jarosław Królewski
  • Wisła Kraków zagra w finale Pucharu Polski z Pogonią Szczecin na PGE Narodowym
  • Jarosław Królewski przekazał na licytację charytatywną 5 biletów na to spotkanie
  • Obecna cena wynosi już 6000 złotych

Piękny gest

Królewski wyszedł z pomocą dla Daniela Popowicza, który od wielu lat walczy z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Na co dzień pomaga mu w tym jego mama. Prywatnie Daniel jest kibicem Legii Warszawa i fanem piłki nożnej. O jego historii dowiedział się Jarosław Królewski, który postanowił pomóc przy okazji finałowego meczu Pucharu Polski.

Właściciel Wisły opublikował wpis w serwisie X, w którym zachęca do licytacji 5 biletów z jego puli na mecz finałowy między Wisłą Kraków a Pogonią Szczecin. – Finał na Stadionie Narodowym to okazja do przypomnienia sobie co w życiu istotne – napisał.

Cena wywoławcza, jaką zaproponował Jarosław Królewski to 1906 złotych, jednak bardzo szybko została ona przebita. Obecnie aktualny lider w komentarzach zaproponował już 6 tysięcy złotych na wspomniany cel charytatywny. Niewykluczone, że kwota ta urośnie jeszcze kilkukrotnie. Zbiórka potrwa do poniedziałku i zakończy się w samo południe.

Komentarze