Jacek Zieliński mówi wprost. Nieważny styl, liczy się awans

Cracovia pokonała Zagłębie Lubin 1:0 w 1/16 finału Pucharu Polski. Awans popularnym Pasom zapewnił Kacper Śmiglewski, który trafił do siatki w 85. minucie. Trener Jacek Zieliński przyznał, że w tym spotkaniu styl gry niezbyt go interesował.

Jacek Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Jacek Zieliński
  • Cracovia pokonała Zagłębie Lubin 1:0
  • Pasy awansowały do 1/8 finału Pucharu Polski
  • Jacek Zieliński przyznał, że w tym spotkaniu liczył się awans, a nie styl gry

Cracovia 1:0 Zagłębie Lubin. Jacek Zieliński nie zwraca uwagi na styl gry

Cracovia pokonała Zagłębie Lubin 1:0 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Było to jedno z najciekawszych spotkań w tej fazie rozgrywek. Decydującego gola zdobył w 85. minucie Kacper Śmiglewski.

Obie strony bardzo ostrożnie podeszły do tego meczu, próbując zachować przede wszystkim bezpieczeństwo w defensywie. Jacek Zieliński, trener Cracovii, przyznał, że dla niego styl gry nie był najważniejszy.

– Cieszymy się z tego, że jesteśmy w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Wygraliśmy mecz z naprawdę mocnym przeciwnikiem. Słowa uznania dla chłopaków za charakter, umiejętności i wolę walki. Nie chcieliśmy dopuścić do dogrywki i to się w końcu opłaciło. Świetne wejście Kacpra Śmiglewskiego, bardzo ładna bramka, także nic tylko się cieszyć. W meczach pucharowych mniej mówi się o stylu, liczy się przede wszystkim awans do następnej rundy. Zadanie wykonane i teraz musimy się dobrze zregenerować przed bardzo ważnym spotkaniem z Górnikiem Zabrze – ocenił szkoleniowiec Pasów.

Czytaj dalej: Fornalik szczery po meczu z Cracovią. “To było przyczyną naszej porażki”

Komentarze