Tuchel docenił Man City i Liverpool

Thomas Tuchel
fot. PressFocus Na zdjęciu: Thomas Tuchel

Thomas Tuchel w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów opowiedział o rywalizacji w Premier League. Menedżer Chelsea z szacunkiem wypowiedział się na temat Manchesteru City i Liverpoolu.

  • Wygląda na to, że The Blues zakończą sezon na trzecim miejscu
  • Menedżer Thomas Tuchel wypowiedział się na temat rywalizacji w lidze angielskiej
  • Słowa niemieckiego trenera cytował Daily Mail

Tuchel ma określone zdanie na temat Man City i Liverpoolu

Thomas Tuchel w tej kampanii ma wraz z Chelsea szanse na wywalczenie trzeciego miejsca na koniec sezonu. Niemiec dawał do zrozumienia, że tego typu osiągnięcie powinno być doceniane.

– Mam nadzieję, że uda nam się zająć trzecie miejsce i to będzie duże osiągnięcie. Konsekwentnie plasujemy się w pierwszej trójce w jednej z najsilniejszych lig na świecie. Rywalizujemy z być może najlepszymi drużynami w historii Premier League – Manchesterem City i Liverpoolem – mówił Thomas Tuchel cytowany przez Daily Mail.

Nie mamy powodów do niepokoju. W każdym razie jesteśmy ambitni i mamy swoje cele, których nie byliśmy w stanie osiągnąć. Pokazaliśmy się natomiast z dobrej strony. Może nawet byliśmy znakomici, więc nie mam powodów do zmartwień – dodał Niemiec.

The Blues w ramach 38. kolejki ligi angielskiej zmierzą się na swoim stadionie z Watfordem. Aktualnie Chelsea plasuje się na trzecim miejscu w tabeli Premier League, legitymując się dorobkiem 70 punktów na koncie. Liderem jest Man City z 90 oczkami przez Liverpoolem z 89 punktami.

Czytaj więcej: Zamieszanie ze sprzedażą Chelsea. Podstęp ze strony Abramowicza?

Komentarze