Philippe Coutinho
Philippe Coutinho fot. Grzegorz Wajda

Coutinho trafi do nowej siły Premier League?

Philippe Coutinho zdaniem Mundo Deportivo znajduje się na celowniku trzech klubów Premier League. Brazylijczyka chcą mieć w swoich szeregach takie ekipy jak Chelsea FC, Leicester City, czy Manchester United.

Czytaj dalej…

Coutinho aktualnie broni barw Bayernu Monachium. W każdym razie nic nie wskazuje na to, aby ofensywnie usposobiony piłkarz został w teamie z Bawarii po zakończeniu sezonu 2019/2020. Dodajmy, że 27-latek do drużyny z Monachium został wypożyczony z FC Barcelony.

Nie brakuje chętnych na transfer Coutinho

Quique Setien według hiszpańskiej prasy nie widzi Coutinho w swoim zespole na nową kampanię, co pozwala przypuszczać, że Brazylijczyk latem zmieni klub. Czy wróci do Premier League? Niewykluczone. Przypomnijmy, że w przeszłości Coutinho bronił barw Liverpoolu FC.

W kontekście reprezentanta Brazylii pojawiły się głosy, że chcą go ewentualni przyszli sternicy Srok. Newcastle lada moment powinno mieć nowego właściciela, co może sprawić, że w Anglii pojawi się nowa siła piłkarska. Przyszli decydenci klubu mają plan, aby zainwestować duże pieniądze na transfery. Niewykluczone zatem, że w szeregach teamu z St. James Park zakotwiczy Coutinho.

Komentarze