James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Niska cena za Jamesa Rodrigueza skusi Manchester?

Głównym celem Manchesteru United na letnie okno transferowe wydawał się co prawda Jadon Sancho z Borussii Dortmund. Niemniej najnowsze doniesienia The Sun wskazują, że klub z Old Trafford może skusić się na pozyskanie Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt, mając na uwadze, że Kolumbijczyk byłby do pozyskania za mniej niż 50 milionów euro (45 milionów funtów).

Czytaj dalej…

James Rodriguez ma kontrakt z klubem ze stolicy Hiszpanii ważny jeszcze przez 12 miesięcy. Sternicy Królewskich mogą czuć zatem pewnego rodzaju niepokój, bo zawodnik, którego wartość jeszcze niedawno kształtowała się wysokości 100 milionów euro, może w przyszłym roku rozstać się z Realem na zasadzie wolnego transferu.

Promocyjna cena za Jamesa

Aby powyższy stan rzeczy się nie urzeczywistnił, to sternicy madryckiego klubu są gotowi sprzedać zawodnika za mniej niż 50 milionów euro, co wydaje się ceną promocyjną, mając na uwadze talent piłkarza i to, że ten ma 28 lat. Tym samym przed sobą reprezentant Kolumbii ma jeszcze kilka ładnych lat grania na najwyższym poziomie.

Ostatnio co prawda zawodnik nie przekonywał w szeregach Realu, gdzie po powrocie z wypożyczenia do Bayernu Monachium zaliczył zaledwie 13 meczów, notując w nich jedno trafienie i trzy asysty. Warto jednak pamiętać, że James Rodriguez na kilka tygodni był wyłączony z gry z powodu kontuzji więzadła wewnętrznego w kolanie.

Komentarze