Adrien Rabiot
Adrien Rabiot fot. Grzegorz Wajda

Media: Trzy kluby Premier League chcą Rabiota

Adrien Rabiot według doniesień CalcioMercato.com znajduje się na celowniku trzech klubów z Premier League. Sam zawodnik wraz ze swoją matką Veronique nie ukrywa, że jest otwarty na nowe wyzwania.

Czytaj dalej…

Everton, Manchester United i Newcastle United to według doniesień popularnego włoskiego serwisu internetowego kluby chętne na pozyskanie zawodnika. Warto jednak podkreślić, że Rabiot ma kontrakt ważny z klubem z Piemontu do końca czerwca 2023 roku.

Błysk w starciu z Milanem

Francuski pomocnik dołączył do teamu z Piemontu latem minionego roku na zasadzie wolnego transferu z Paris Saint-Germain. Chociaż pierwsze miesiące w wykonaniu Rabiota w Juve nie były najlepsze, to po koronapauzie kibice Bianconerich mogli zobaczyć lepsze oblicze zawodnika. Gol Rabiota w starciu z AC Milanem był pokazem nieprzeciętnych umiejętności zawodnika.

Urodzony w Saint-Maurice piłkarz nie ukrywa jednak, że zależy mu na dalszym rozwoju. Pomóc miałaby mu w tym przeprowadzka do jednej z ekip Premier League, a chętnych nie brakuje. W trakcie trwającej kampanii Rabiot wystąpił łącznie w 33 spotkaniach, w których strzelił jednego gola. Wcześniej zawodnik bronił barw PSG oraz FC Toulouse.

Komentarze