adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020 
adidas Uniforia - oficjalna piłka Euro 2020  fot. adidas

Media: Everton bliżej pozyskania Thiago Silvy?

Według najnowszych doniesień mediów Everton rozpoczął już rozmowy w sprawie pozyskania Thiago Silvy z Paris Saint-Germain. Brazylijczykowi z końcem czerwca wygasa kontrakt z klubem ze stolicy Francji, więc będzie do pozyskania na zasadzie wolnego transferu.

Czytaj dalej…

Thiago Silva rozstanie się z PSG po zakończeniu rozgrywek Ligi Mistrzów latem. To, że zawodnik rozstanie się z klubem ze stolicy Francji potwierdził już dyrektor sportowy francuskiego klubu w osobie Leonardo.

Pierwotnie wiele wskazywało na to, że Thiago Silva wróci do AC Milanu, z którego trafił do PSG. Do gry o piłkarza włączyli się jednak przedstawiciele The Toffees, o czym poinformował znany włoski dziennikarz sportowy Nicolo Schira.

Za tym, że Everton może wygrać wyścig po Brazylijczyka z klubem z Lombardii, przemawiać może Carlo Ancelotti, będący menedżerem teamu z Wysp Brytyjskich.

Thiago Silva we wrześniu skończy 36 lat. W trakcie sezonu 2019/2020 zawodnik wystąpił łącznie w 30 meczach, zdobywając jednocześnie siódmy tytuł mistrza Ligue 1.

Komentarze