Kibice Manchesteru United
Kibice Manchesteru United fot. SPORT PICTURES

Man Utd przedłuży wypożyczenie Hendersona do Sheffield?

Dean Henderson najpewniej w kolejnej kampanii wciąż będzie bronić barw Sheffield United. Manchester Evening News sugeruje, że sternicy Manchesteru United najprawdopodobniej pozwolą zawodnikowi przedłużyć umowę wypożyczenia.

Czytaj dalej…

Henderson na dzisiaj może grać w ekipie Chrisa Wildera tylko do końca maja tego roku, co może być kłopotem dla Sheffield, jeśli sezon nie zostanie wznowiony w tym czasie, na co się w sumie zapowiada. Media na Wyspach Brytyjskich spekulują, że ewentualny restart Premier League może mieć miejsce ósmego czerwca.

Wielki talent z Whitehaven

W związku z tym, że ekipa z Old Trafford i zawodnicy Szabli rywalizują w sezonie 2019/2020 o miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, to pojawiły się głosy, że decydenci Man Utd mogą nie zgodzić się na przedłużenie umowy wypożyczenia Hendersona. Okazuje się jednak, że jest inaczej.

23-letni golkiper w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 30 spotkaniach, zachowując w nich 11 razy czyste konto. Henderson jest jednym z tych bramkarzy, który znajduje się w orbicie zainteresowania selekcjonera reprezentacji Anglii w kontekście powołań kadry na Euro 2020, które rozegrane zostanie w 2021 roku.

Komentarze