James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Everton blisko pozyskania pomocnika Realu?

Sky Sports sugeruje na swoich łamach, że nowym klubem Jamesa Rodrigueza zostanie niebawem Everton. Zwolennikiem pozyskania Kolumbijczyka do ekipy z Premier League ma być menedżer The Toffees – Carlo Ancelotti.

Czytaj dalej…

Ofensywnie usposobiony zawodnik ma umowę ważną z Realem do końca czerwca 2021 roku. Tym samym wszystko wskazuje na to, że reprezentant Kolumbii niebawem zmieni klub.

Włoch wyciągnął do Kolumbijczyka pomocną dłoń

Jeśli transakcja z udziałem Jamesa Rodrigueza i jego przeprowadzki do ekipy z Premier League stanie się faktem, to Kolumbijczyk po raz trzeci w trakcie swojej kariery trafi pod skrzydła włoskiego trenera. James Rodriguez wcześniej bronił barw Bayernu Monachium i Realu Madryt, które prowadził Ancelotti.

Wierząc angielskim dziennikarzom Everton złożył już ofertę mistrzom Hiszpanii, oczekując odpowiedzi. Spekuluje się, że rozmowy między obiema stronami podążają w dobrym kierunku, a porozumienie w sprawie transferu zawodnika wkrótce powinno zostać osiągnięte.

Warto zaznaczyć, że James Rodriguez jest chętny na przeprowadzkę do teamu z Premier League. Kolumbijski pomocnik w ostatniej kampanii zaliczył zaledwie 14 meczów w szeregach Los Blancos, co ma wpływ na to, że piłkarz chce zmienić otoczenie.

Komentarze