Tottenham pewnie wygrywa z Cardiff

Harry Kane

Tottenham Hotspur nie miał żadnych problemów z pokonaniem Cardiff City w pierwszym tegorocznym spotkaniu w Premier League. Koguty pewnie zwyciężyły 3:0.

Tottenham wyszedł na prowadzenie już w trzeciej minucie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłka trafiła w polu karnym pod nogi Kane, który dość szczęśliwie skierował ją do siatki.

W 12. minucie było już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Christian Eriksen, który w swoim stylu, uderzeniem zza pola karnego, zaskoczył bramkarza Cardiff.

Tottenham nie zamierzał na tym poprzestawać i w 26. minucie zdobył trzeciego gola. Po podaniu Kane, z piłką w polu karnym znalazł się Son i płaskim uderzeniem w kierunku dalszego rogu trafił do siatki.

Jak się później okazało była to ostatnia bramka tego spotkania. Wynik 3:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Cardiff City – Tottenham Hotspur 0:3 (0:3)