Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Wilki cieszą się grą przeciwko najlepszym

Manchester United zagra na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers FC we wtorkowym meczu Premier League. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów.

Czytaj dalej…

Drużyna z Old Trafford przegrała dwa ostatnie spotkania wyjazdowe. Najpierw uległa w Londynie Arsenalowi w lidze, a następnie odpadła z Wilkami w Pucharze Anglii. Teraz czeka ją kolejne starcie na Molineux Stadium.

– Oczywiście kiedy przegrywasz mecz, to musisz widzieć mentalność w drużynie, że chce się ona podnieść – powiedział Solskjaer, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. – To jednak nie mentalność była problem w ostatnim meczu z “Wilkami”. Po prostu nie pokazaliśmy swojej jakości – dodał.

– Wolverhampton to zespół, który cieszy się grą w piłkę przeciwko wielkim drużynom. Pokazują to ich wyniki w tych spotkaniach. Jeśli jednak moi zawodnicy będą pracowali jak podczas codziennej pracy, to będzie dobrze – podkreślił Norweg.

Manchester United zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli. Ma taki sam dorobek punktowy jak czwarty Tottenham Hotspur. Do trzeciego Arsenalu traci dwa “oczka”. Początek wtorkowego Molineux o godzinie 20.45.

Komentarze