Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Chcemy mądrze wydać środki na transfery

– Manchester United to klub, który ma pieniądze, ale muszą być one wydane w rozsądny sposób – powiedział Ole Gunnar Solskjaer podczas konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Solskjaer w grudniu ubiegłego roku po zwolnieniu Jose Mourinho został tymczasowym menedżerem Manchesteru United. Początkowo miał sprawować tę funkcję tylko do końca sezonu, ale dobre wyniki zespołu sprawiły, że w miniony czwartek podpisał z klubem trzyletni kontrakt.

Już jako pełnoprawny szkoleniowiec Czerwonych Diabłów Solskjaer wypowiedział się na temat nadchodzącego okienka transferowego.

– Manchester United to klub, który ma pieniądze, ale muszą być one wydane w rozsądny sposób. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że właśnie tak rozdysponuje środkami, jakie otrzymamy na transfery. Obecnie obserwujemy kilku piłkarzy, których chcielibyśmy sprowadzić, ale zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja. Na pewno nie będziemy bezmyślnie wydawać pieniędzy – ocenił 46-latek.

Norweg wyjawił także, że liczy na to, iż klub zakończy finalizacje letnich transferów jeszcze przed wyjazdem drużyny na przedsezonowe tourne’e do Australii.

Komentarze