Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Będziemy ciężko pracować

Menedżer Manchester United Ole Gunnar Solskjaer, który w czwartek podpisał trzyletni kontrakt z klubem ostrzegł swoich zawodników przed samozadowoleniem i zapowiedział ciężką pracę.

Czytaj dalej…

– Patrzymy w przyszłość, musimy pracować ciężej. Chcę, aby Manchester United był jednym z najciężej pracujących zespołów, najsprawniejszych zespołów, co przyniesie rezultaty – powiedział Solskjaer.

– Teraz zawodnicy wiedzą, że będą tutaj dłużej niż oczekiwano. Zawodnicy, którzy nigdy nie popadają w samozadowolenie w tym klubie – dodał.

Po podpisaniu trzyletniego kontraktu przyznał, że praca na Old Trafford była jego największym marzeniem. – To było moje najważniejsze marzenie, być może naiwne marzenie. Ale zawsze miałem je w głowie. To ogromna i fantastyczna piłkarska rodzina i jestem bardzo zaszczycone, że powierzona została mi ta odpowiedzialność – powiedział menedżer Czerwonych Diabłów.

– Będę po prostu sobą, jak zawsze. Oczywiście znam kierunek. Chcę, abyśmy wznosili trofea, ale nie mogę doczekać podjęcia wyzwania doskonalenia składu. Pracowaliśmy z nimi przez trzy miesiące, a poprawa jest widoczna. Wiemy jednak, że mamy jeszcze wiele do zrobienia – powiedział Solskjaer.

Komentarze