Mohamed Salah
Mohamed Salah fot. Alexei Danichev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Salah: Premier League jest dla mnie najważniejsza

Mohamed Salah zdobył piękną bramkę w niedzielnym meczu przeciwko Chelsea. W wywiadzie po spotkaniu zawodnik skomentował swoje trafienie, a także zdradził, że walka o mistrzostwo Premier League jest dla niego najważniejszą rzeczą w tym sezonie.

Czytaj dalej…

– Mój ostatni gol? Miałem szczęście, że piłka w tak efektowny sposób znalazła się w siatce. Podczas takich strzałów nie myśli się jakoś szczególnie. To po prostu się czuje – zaczął Egipcjanin.

– Mam nadzieję, że uda nam się wygrać Premier League. W tym momencie to jest dla mnie najważniejsza rzecz. Cały czas śledzę wyniki Manchesteru City i mam nadzieję, że w końcu się potkną – dodał.

– Oczywiście najbardziej skupiamy się na nas samych, ale nie da się ukryć, że cały czas oglądamy się na to co zrobi Manchester. To szalenie emocjonujący wyścig po mistrzostwo – kontynuował Salah.

– Czy do mistrzostwa starczą nam cztery ostatnie zwycięstwa? Myślę, że tak. Jeśli uda nam się wygrać każdy mecz do końca to sądzę, że będziemy mistrzami – powiedział zawodnik Liverpoolu.

Mohamed Salah strzelił w tym sezonie 22 gola i zanotował 10 asyst. Do Liverpoolu przeniósł się w lipcu 2017 roku.

Komentarze