Ronaldo wściekły na mentalność panującą w Man Utd!

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie jest na świeczniku w angielskich mediach. Angielscy dziennikarze twierdzą, że Portugalczyk jest sfrustrowany aktualną dyspozycją Man Utd. Wygląda na to, że naprawdę coś jest na rzeczy, co wynika z ostatniej wypowiedzi piłkarza.

  • Manchester United plasuje się aktualnie na siódmej pozycji w tabeli Premier League
  • Cristiano Ronaldo wrócił do ekipy z Old Trafford, mając znacznie ambitniejsze cele
  • 36-latek udzielił ciekawej wypowiedzi w rozmowie ze Sky Sports

Ronaldo z jasnym stanowiskiem na temat Man Utd

Cristiano Ronaldo wrócił do ekipy z OldTrafford w trakcie ostatniego letniego okienka transferowego. 36-latek rozstał się jednocześnie z Juventusem, z którym wygrał między innymi dwa razy mistrzostwo Serie A. Ostatnio w mediach pojawiły się natomiast spekulacje, że zawodnik może trafić do Paris Saint-Germain, gdzie mógłby stać się kolega klubowym Lionela Messiego.

Nie akceptuję tego, że mentalność w Man Utd jest niższa niż na TOP 3 w Premier League – mówił Ronaldo w rozmowie ze Sky Sports.

Myślę, że aby stworzyć coś dobrego, czasem trzeba coś starego zniszczyć. Mamy nowy rok, nowe życie i mam nadzieję, że Manchester United osiągnie poziom, którego chcą kibice. Fani na to zasługują – kontynuował piłkarz.

Teraz jesteśmy w stanie coś zmienić. Wiem, jak zacząć zmieniać rzeczy, ale nie powiem tego, bo nie sądzę, żeby to było etyczne z mojej strony – zaznaczył doświadczony reprezentant Portugalii.

Mogę powiedzieć, że możemy grać lepiej – wszyscy. Manchester United musi zmienić obecny stan rzeczy – przekonywał zawodnik.

Nie chcę tu być, żeby zająć szóste, siódme czy piąte miejsce. Jestem tutaj, aby odnosić sukcesy i konkurować. Myślę, że już tworzymy konkurencję, ale nie osiągnęliśmy jeszcze naszego najlepszego poziomu. Manchester United ma przed sobą długą drogę, aby stać się lepszym – powiedział Ronaldo.

Portugalski piłkarz w tej kampanii wystąpił w 22 meczach, w których strzelił 14 goli. Na koncie Ronaldo są też trzy asysty. Zespół zawodnika po rozegraniu 19 ligowych meczów plasuje się na siódmym miejscu z dorobkiem 31 punktów na koncie. Do lidera Man City piłkarze Man Utd tracą 22 oczka.

W najbliższy weekend w ramach 22. kolejki ligowej Czerwone Diabły zmierzą się z Aston Villa.

Czytaj więcej: Manchester United odmówił bramkarzowi. Musi uzbroić się w cierpliwość

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. stycznia 2022 18:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze