Rashford bliski nowej umowy

Marcus Rashford
Marcus Rashford fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Gwiazda Manchesteru United podpisze prawdopodobnie na dniach nowy kontrakt ze swoim zespołem. Marcus Rashford, bo o nim mowa, jest bliski zakończenia negocjacji z ekipą Czerwonych Diabłów – informuje Daily Star.

Czytaj dalej…

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że angielski zawodnik negocjuje swój nowy kontrakt z Manchesterem United. Brytyjski tabloid Daily Star podał dziś informację, że piłkarz doszedł właśnie do porozumienia z klubem, a jego nowa umowa ma być warta nawet 50 milionów funtów.

Marcus Rashford będzie mógł liczyć na m.in. znaczne podwyższenie zarobków (200 tysięcy funtów tygodniowo), które miałyby odzwierciedlić jego status w Manchesterze. Klub z Old Trafford wiąże bowiem z piłkarzem ogromne nadzieje na przyszłość, a już dziś Anglik uważany jest za jednego z najlepszych napastników w Europie.

Obecna umowa Rashforda obowiązuje do 2020 roku. W tym momencie zawodnik może liczyć na zarobki w wysokości 75 tysięcy funtów tygodniowo. Nowy kontrakt ma z kolei zatrzymać piłkarza na Old Trafford do 2024 roku i sprawić, że będzie on jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w Premier League.

Komentarze