Mateusz Klich
Mateusz Klich fot. ASInfo

Radrizzani: Leeds może rywalizować z Man City

Właściciel Leeds United Andrea Radrizzani uważa, że w niedalekiej przyszłości jego klub mógłby rywalizować z Manchester City. Stać by się tak mogło, o ile Pawie zyskałyby nowego inwestora.

Czytaj dalej…

Klubem interesują się ponoć trzy osoby lub firmy, w tym Qatar Sports Investments, do którego należy Paris Saint Germain.

– Opcja Qatar Sports Investments i Nassera (al-Khelaifiego) – przede wszystkim, to przyjaciele, mamy od dłuższego czasu dobre stosunki. Mają możliwość sprawić, by ten klub rywalizował z Manchester City , więc dla kibiców to by mogła być wspaniała okazja – powiedział Radrizzani w rozmowie z The Times.

Leeds, którego barwy reprezentuje Mateusz Klich, mają się także interesować kibic klubu, rezydujący na co dzień w USA, a także właściciel jednego z włoskich klubów. Klub z Elland Road został przejęty przez Radrizzaniego w 2017 roku, a w ubiegłym roku odsprzedał on 10% udziałów firmie inwestycyjnej związanej z San Francisco 49ers, grającymi w NFL.

Pawie, które w Premier League nie grały od 2004 roku, zajmują obecnie w The Championship piąte miejsce, ze stratą dwóch punktów do prowadzącego West Bromwich Albion.

Komentarze