Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Menedżer Fulham z nowym kontraktem

Scott Parker podpisał nowy kontrakt z Fulham. Menedżer związał się z beniaminkiem Premier League trzyletnią umową, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku.

Czytaj dalej…

Parker w ostatnim sezonie poprowadził drużynę z Craven Cottage do awansu do angielskiej elity, po tym jak w barażowych spotkaniach pokonała Brentford. Teraz został nagrodzony przez klub nowym kontraktem.

39-letni szkoleniowiec pracuje z zespołem Fulham od lutego 2019 roku, kiedy zastąpił na stanowisku menedżera zwolnionego Claudio Ranieriego. Co prawda nie udało mu się utrzymać drużyny w Premier League, ale już w pierwszym sezonie po spadku wywalczył z nią awans.

– Cieszę się, że podpisałem nowy kontrakt, który pokazuje wzajemną wiarę i zaangażowanie, zarówno po mojej stronie, jak i klubu – powiedział Parker, cytowany przez oficjalną stronę Fulham.

– Jestem zadowolony z ciężkiej pracy, którą wszyscy wykonaliśmy za kulisami, a która zaowocowała osiągnięciem naszego celu, jakim jest awans do Premier League. Był to ogromny wysiłek, który poniosło wiele osób i który był kontynuowany w naszych przygotowaniach do nowego sezonu – kontynuował.

– Podpisanie nowej umowy zapewnia stabilność i możliwość dalszego rozwoju drużyny. Przed nami jeszcze wiele ciężkiej pracy, ale zawsze będziemy starać się, aby doskonalić się i rozwijać każdego dnia – dodał Parker.

Pierwsze spotkanie w nowym sezonie Fulham rozegra 12 września. Na własnym stadionie podejmował będzie Arsenal.

Komentarze