Josep Guardiola
Josep Guardiola fot. Razvan Pasarica/SPORT PICTURES

Media: Guardiola coraz bliżej nowej umowy z Man City

Josep Guardiola według doniesień The Telegraph jest bardzo blisko podpisania nowej umowy z Manchesterem City. Przypomnijmy, że aktualny kontrakt Hiszpana z klubem z Etihad Stadium obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Josep Guardiola i jego przyszłość w szeregach Obywateli to temat, który od dłuższego czasu elektryzuje media na Wyspach Brytyjskich. Umowa co prawda wciąż nie została przedłużona, ale angielscy dziennikarze są spokojni o przyszłość byłego trenera Bayernu Monachium.

Guardiola zdążył już przyzwyczaić, że nie nie podpisuje dwóch umów z tym samym klubem. Tak było w FC Barcelonie i podobnie było z ekipą z Bawarii. W każdym razie Hiszpan jest otwarty, aby kontynuować swoją karierę w Man City. Tym bardziej że coraz częściej mówi się o tym, że Leo Messi może dołączyć do ekipy z Premier League.

49-latek został opiekunem The Citizens latem 2016 roku. Od tamtej pory Guardiola wygrał z Man City dwukrotnie mistrzostwo Anglii, trzy razy Puchar Ligi Angielskiej i raz Puchar Anglii. Ponadto ekipa z Etihad Stadium wygrała dwukrotnie Tarczę Wspólnoty.

Komentarze