Pogba o Ronaldo. “To urodzony zwycięzca”

Paul Pogba i Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba i Cristiano Ronaldo

Paul Pogba nie poszedł za głosem większości, krytykującej Cristiano Ronaldo. Mimo wywiadu, jakiego Portugalczyk ostatnio udzielił, to zawodnik Juventusu wciąż darzy go ogromnym szacunkiem.

  • Paul Pogba nie szczędził pochwał w kierunku Cristiano Ronaldo w jednej ze swoich ostatnich medialnych wypowiedzi
  • Francuz jest pod wrażeniem tego, że Portugalczyk mimo upływu lat jest wciąż nienasycony
  • Zdaniem pomocnika Juve portugalski zawodnika każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania

Pogba chwalił Ronaldo

Paul Pogba miał okazję dzielić szatnię w poprzedniej kampanii z Cristiano Ronaldo. Francuz dopiero latem tego roku rozstał się z ekipą z Old Trafford. Mimo wszystko wspomnienia z portugalskim zawodnikiem ma przyjemne.

– Znam wielu zawodników, którzy są profesjonalistami, szybko pojawiają się na świeczniku, regenerują i tak dalej. Ktoś to jednaka na szczycie każdego dnia i z niego nie schodzi, to tylko Ronaldo – mówił Pogba cytowany przez CalcioMercato.com.

To urodzony zwycięzca. Ronaldo nigdy nie jest usatysfakcjonowany, zawsze chce więcej. Jego motto brzmi: “Mogę więcej. Zrobię więcej” – kontynuował Francuz.

Ma wielką motywację. Każdy dzień to nowy rekord, nowe wyzwanie, wyzwanie dla samego siebie. To właśnie zauważyłem w ciągu roku, który spędziłem obok niego – powiedział pomocnik.

Pogba latem tego roku trafił do Juve z Man Utd na zasadzie wolnego transferu. Francuz po powrocie do ekipy z Turynu nie zagrał jeszcze w żadnym oficjalnym meczu Starej Damy. Zawodnik jest wyłączony z gry z powodu kontuzji, co skutkowało tym, że zawodnika zabrakło w kadrze na mundial w Katarze.

Czytaj więcej: Man Utd dąży do zakończenia współpracy z Ronaldo po szokującym wywiadzie

Komentarze