Pochettino: Stać nas na lepszą grę

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mauricio Pochettino

Tottenham Hotspur pokonał u siebie Chelsea Londyn 1:0 w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Carabao. Mauricio Pochettino, menedżer “Kogutów”, powiedział, że jego zespół musi w rewanżu zagrać znacznie lepiej, jeśli chce awansować do finału. O zwycięstwie jego podopiecznych na Wembley przesądził rzut karny wykorzystany przez Harry’ego Kane’a.

Czytaj dalej…

– Bardzo dobrze walczyliśmy, ale będąc szczerym, to stać nas na lepszą grę. Przeciwko Chelsea jednak zawsze gra się trudno. Oni mają niesamowity skład i bardzo dobrych piłkarzy z ogromną jakością – powiedział Pochettino, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Trzeba być zadowolonym, ale za nami dopiero połowa tej rywalizacji. Musimy jeszcze zagrać rewanż na Stamford Bridge i będzie on bardzo trudny – dodał argentyński szkoleniowiec.

– Zagraliśmy dojrzale, ale musimy znacznie się poprawić. Trzeba wykonać jeszcze wiele pracy, krok po kroku. To jest bardzo ważny wynik, ale nie daje nam wielkiej przewagi. Dobrze jednak jechać choćby z taką zaliczką na Stamford Bridge – przyznał.

Komentarze