Piłkarz Brighton aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym

Piłkarze Brighton Howe & Albion
Piłkarze Brighton Howe & Albion fot. PressFocus

Piłkarz występujący na co dzień w Premier League został zatrzymany przez policję pod zarzutem napaści na tle seksualnym, donoszą media na Wyspach Brytyjskich. Z ujawnionych informacji wynika, że zawodnik na co dzień broni barw Brighton Howe & Albion. Został zatrzymany w jednym z nocnych klubów w środę.

  • Kolejny skandal miał miejsce w jednym z klubów z Premier League
  • Jeden z zawodników Brighton Howe & Albion został oskarżony o napad na tle seksualnym
  • To kolejny tego typu przypadek w lidze aktualnych wicemistrzów Europy

Piłkarz Brighton zatrzymany przez policję

Oprócz piłkarza zatrzymana została jeszcze jedna osoba. Policja w Sussex poinformowała, że ​​mężczyzna po czterdziestce jest również przesłuchiwany. Kobieta rzekomo poszkodowana może natomiast liczyć na specjalną opiekę ze strony funkcjonariuszy.

W całą sprawę zaangażował się również klub piłkarza, który dopuścił się haniebnego czynu. Brighton Howe & Albion chce natomiast pomóc policji w jak najszybszym rozwiązaniu sprawy.

“Sytuację będzie musiał rozstrzygnąć sąd. W związku z tym klub na dzisiaj nie chce komentować sprawy” – czytamy w specjalnym komunikacie.

Brighton plasuje się obecnie na szóstej pozycji w ligowej tabeli, legitymując się dorobkiem 14 punktów. 16 października zespół Grahama Pottera zmierzy się na wyjeździe z Norwich City.

To kolejny tego przypadek w jednym z klubów z Premier League. Kilka miesięcy wcześniej podobna sytuacja miała miejsce z udziałem Benjamina Mendy’ego, który aktualnie wciąż przebywa w areszcie. Francuz też został zatrzymany pod zarzutem napaści na tle seksualnym.

Czytaj więcej: Rodzina Glazerów wystawiła na sprzedaż 9,5 mln akcji Man Utd

Komentarze