Monchi na celowniku Arsenalu

Emirates Stadium
Obserwuj nas w
fot. Wojciech Witkowski Na zdjęciu: Emirates Stadium

Według doniesień The Independent pierwszym wyborem władz Arsenalu FC na nowego dyrektora sportowego wydaje się Monchi Rodriguez. Hiszpan aktualnie zatrudniony jest przez AS Romę.

Czytaj dalej…

Rzymianie nie mają zamiaru pozwolić na odejście byłemu dyrektorowi Sevilli FC, który trafił do ekipy ze stolicy Włoch w kwietniu 2017 roku. Co prawda niektóre decyzje Monchiego nie zawsze przypadły do gustu fanom Giallorossich, ale w związku z tym, że niebawem z Romy zostaną zluzowane regulacje wynikające z finansowego fair-play, to można przypuszczać, że Hiszpan będzie miał też więcej możliwości do wykazania swoich umiejętności na płaszczyźnie negocjacyjnej.

Ostatnio jednak pojawiły się głosy, że poważny zainteresowany zatrudnieniem Monchiego, jest Arsenal. Klub ze stolicy Anglii został połączony z przeprowadzką do stołecznej ekipy przy okazji doniesień dotyczących ewentualnej przeprowadzki Cengiza Ündera, który był jednym z pierwszych transferów do Romy w trakcie kadencji hiszpańskiego działacza w klubie z Wiecznego Miasta.


Komentarze