Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Media: Bale w Manchesterze, Pogba w Madrycie

Real Madryt ustalił cenę za Garetha Bale’a – donosi Dario AS. Królewscy żądają 130 milionów euro, ale, w przypadku negocjacji z Manchesterem United, są skłonni wymienić go na Paula Pogbę.

Czytaj dalej…

O tym, że Gareth Bale odejdzie z Madrytu mówi się coraz częściej. Walijczyk słabo dogaduje się z kolegami z drużyny, a media coraz częściej krytykują go za brak odpowiedniego wkładu w grę Królewskich. Prawdopodobnie więc będzie chciał opuścić Hiszpanię już podczas najbliższego okna transferowego.

W związku z tym Real Madryt ustalił cenę za tego zawodnika na kwotę 130 milionów euro. Raport podkreśla jednak, że w Madrycie realnie zastanawiają się jeszcze nad jedną opcją, a mianowicie wymianą zawodników z Manchesterem United. Nie jest bowiem tajemnicą, że Królewscy chcą u siebie w składzie Paula Pogbę, zaś Czerwone Diabły chętnie podpisały by umowę właśnie z Walijczykiem.

Paul Pogba rozegrał w tym sezonie 40 spotkań, strzelając 14 goli i notując 11 asyst. Tyle samo bramek zdobył Gareth Bale, który 38 razy pokazał się na murawie.

Komentarze