Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. Grzegorz Wajda

Mecz Tottenhamu odwołany

Zaplanowane na wtorek spotkanie trzeciej rundy Carabao Cup, w którym Tottenham Hotspur miał się zmierzyć z Leyton Orient zostało odwołane. Powodem są dwa pozytywne wyniki testów na koronawirusa w szeregach klubu z League Two.

Czytaj dalej…

Leyton Orient miał być gospodarzem pojedynku z zespołem prowadzonym przez Jose Mourinho. Mecz nie odbędzie się jednak w zaplanowanym terminie. Klub został bowiem zmuszony do zamknięcia do odwołania Breyer Group Stadium oraz ośrodka treningowego.

Testy, których koszt przeprowadzenia wziął na siebie Tottenham Hotspur, zostały przeprowadzone po sobotnim meczu Leyton Orient z Mansfield, który zakończył się remisem 2:2.

Kluby zrzeszone w EFL nie muszą już w tym sezonie przeprowadzać obowiązkowych cotygodniowych testów na obecność koronawirusa u swoich zawodników i pracowników, jak ma to miejsce w Premier League.

Na razie nie jest znany nowy termin spotkania. Biorąc jednak pod uwagę napięty terminarz spotkań Tottenhamu, który rywalizuje również w eliminacjach do Ligi Europy, znalezienie nowego terminu może być problematyczne. Tym bardziej, że spotkania kolejnej czwartej rundy Carabao Cup, zaplanowane są już na tydzień rozpoczynający się 28 września.

Komentarze