Ambitne plany Man Utd. Są gotowi pozyskać francuskiego defensora

Portal "Calciomercato.com" informuje, że Manchester United jest zainteresowany pozyskaniem Theo Hernandeza. Jednak "Czerwone Diabły" będą mogli mieć problem, ponieważ Milan nie chce rozstawać się ze swoim gwiazdorem.

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO/Sports Press Photo Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Manchester United rozpoczyna zbrojenie przed nadchodzącym sezonu
  • “Czerwone Diabły” są zainteresowane Theo Hernandezem
  • Jednak Milan nie chce rozstawać się z francuskim defensorem

“Czerwone Diabły” interesują się Theo Hernandezem. Milan pokrzyżuje ich plany?

Fabrizio Romano kilka dni temu poinformował, że Manchester United jest zainteresowany sprowadzeniem Theo Hernandezem. Dziś portal “Calciomercato.com” potwierdza wieści włoskiego dziennikarza, jednak dodaje, że Milan nie będzie chciał się rozstawać ze swoim podstawowym lewym obrońcą.

“Czerwone Diabły” planują dokonać poważnych wzmocnień latem, aby rywalizować w nadchodzącym sezonie z Manchesterem City. Jednym z zawodników, który mógłby wzmocnić zespół z Old Trafford jest Theo Hernandez. Piłkarz był obserwowany w trakcie minionego sezonu przez angielskich działaczy, którym ewidentnie Francuz zaimponował.

Według informacji przekazanych przez włoskich dziennikarzy z wcześniej wspominanego portalu “Calciomercato.com” wynika, że władze “Rossonerich” nie mają zamiaru sprzedawać wicemistrza świata. Jednak jeśli na stole pojawi się oferta w wysokości 80-90 milionów euro to mogą poważnie się nad nią zastanowić. Na ten moment jeszcze nie wpłynęła do nich żadna oferta za Francuza.

Sprawdź także: Wymowne słowa legendy Milanu. “Allegri zakończył moją piłkarską karierę”

Komentarze