Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Manchester United nie szuka menedżera. Wsparcie dla Solskjaera

Zarząd Manchesteru United przerwał milczenie w sprawie przyszłości Ole Gunnara Solskjaera. Wiceprezes Ed Woodward zaznaczył, że wbrew doniesieniom mediów Norweg ma w dalszym ciągu duże zaufanie ze strony klubu.

Czytaj dalej…

W ostatnich tygodniach pojawiało się wiele sprzecznych informacji odnośnie Solskjaera. Część mediów spekulowała nawet, że po niemrawym początku rozgrywek Premier League i doznaniu kilku wpadek los Norwega jest już przesądzony, a Manchester United prowadzi rozmowy z innymi menedżerami. Teraz temat ten powrócił, jako że Czerwone Diabły zawiodły w meczach z Arsenalem i Basaksehirem.

Zarząd klubu zaznacza jednak, że nie będzie podejmować żadnych nerwowych ruchów. – Przed nami wiele ciężkiej pracy, by ustabilizować formę, ale chciałem podkreślić, że jesteśmy w pełni oddani drodze, którą wraz z zespołem podąża Ole Gunnar Solskjaer – powiedział wiceprezes Woodward.

Niepokojąca sytuacja w tabeli

Aktualnie Manchester United zajmuje dopiero czternastą lokatę w tabeli angielskiej Premier League, po siedmiu rozegranych meczach mając w dorobku tylko dziesięć punktów. Jest to niepokojące biorąc pod uwagę fakt, że celem klubu jest ponowny awans do Ligi Mistrzów. W ubiegłym sezonie Czerwone Diabły wywalczyły go rzutem na taśmę. Grały też w półfinałach FA Cup i Europa League. To w dużej mierze dlatego w klubie zdecydowano się zatrzymać Solskjaera.

Komentarze