Bramkarz Manchesteru United chce odejść. Nie tak wyobrażał sobie pobyt w Anglii

Altay Bayindir nie zdążył jeszcze zadebiutować w barwach Manchesteru United. Erik ten Hag wciąż nie zaufał nowemu bramkarzowi. Turek rozważa zmianę klubu.

Altay Bayindir
Obserwuj nas w
IMAGO / Seskim Photo TR Na zdjęciu: Altay Bayindir
  • Altay Bayindir zastanawia się na odejściem z klubu
  • Manchester United sprowadził latem Turka na Old Trafford
  • Były bramkarz Fenerbahce jest niezadowolony z powodu braku gry

Trudne początki Altaya Bayindira

Tureckie media donoszą, że Altay Bayindir poważnie zastanawia się nad swoją przyszłością w Manchesterze United. Turek jest rozczarowany faktem, że wciąż nie było mu dane zadebiutować w drużynie “Czerwonych Diabłów”. Zgadzając się na transfer do drużyny z Premier League, wiedział, że będzie drugim bramkarzem, aczkolwiek liczył na grę w pucharach. Erik ten Hag mimo niepewnej formy Andre Onany nie zdecydował się sprawdzić w boju 25-letniego zawodnika.

Jeśli Bayindir pozostanie w Anglii, to możliwe, że otrzyma szansę na przełomie stycznia i lutego. Onana wyjedzie wtedy z reprezentacją Kamerunu na Puchar Narodów Afryki, a do bramki mógłby wejść Turek. Jednak nie wiadomo czy były bramkarz Fenerbahce ma w sobie tyle cierpliwości, aby poczekać na swoją szansę.

Według portalu “Fotomac” w przypadku decyzji o odejściu reprezentant Turcji może wrócić do ojczyzny i trafić do wielkiego rywala swojego byłego klubu – Galatasaray. Manchester podpisał kontrakt z zawodnikiem do czerwca 2027 roku. Bayindir wyceniany jest na 10 milionów euro.

Czytaj więcej: Erik ten Hag rozczarowany porażka. Wziął na siebie odpowiedzialność za wynik

Komentarze