Klopp się wygadał. Wiadomo, kiedy wróci kluczowy zawodnik

Jurgen Klopp przekazał, że Alisson Becker powinien wrócić do gry po kontuzji za około trzy tygodnie. Oznacza to, że Brazylijczyk będzie mógł pomóc zespołowi w kluczowej fazie sezonu.

Jurgen Klopp
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Stock Photo Na zdjęciu: Jurgen Klopp
  • Jurgen Klopp zdradził informacje o aktualnej sytuacji zdrowotnej Alissona Beckera
  • Bramkarz ma wrócić do gry na końcówkę sezonu
  • Kontuzje dotykają również innych ważnych graczy “The Reds”

Dobre informacje

W ostatnim czasie Liverpool zmaga się z wieloma problemami zdrowotnymi. Wśród zawodników, którzy są kontuzjowani lub nabawili się urazów są m.in. Trent Aleksander-Arnold, Diogo Jota czy Alisson Becker. Jeśli chodzi o kwestię dwóch pierwszych graczy, to najbliżej powrotu na boiska Premier League jest Portugalczyk, który trenuje już indywidualnie. Z kolei defensor “The Reds” wciąż leczy uraz i nie do końca wiadomo, kiedy może wrócić do pełniej dyspozycji.

Jednak w temacie powrotu między słupki bramkarza rodem z Brazylii wygadał się nieco Jurgen Klopp. Szkoleniowiec odpowiadając na jedno z pytań podczas konferencji prasowej stwierdził, że Alisson powinien być przygotowany do rywalizacji za maksymalnie trzy tygodnie. Tym samym podstawowy bramkarz Liverpoolu wróciłby na końcówkę sezonu i kluczowe mecze w lidze oraz Lidze Europy.

Czytaj więcej: Narastają problemy gwiazdy Newcastle! Klub wydał oświadczenie

Komentarze